Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit tegyek? Alkohol...

Most mit tegyek? Alkohol problémáim vannak.

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, édesapám, aki a családfenntartó volt még fog halni. Én informatikus vagyok vidéken, megfelelő tudás híján munka nélkül, csak időszakos munkáim voltak. A munkától is félek. Kb. egy éve néha napi szinten, néha ritkábban szoktam inni, nyugtatót és antidepresszánst is szedek. Most nagynéném észrevette, hogy iszom, és rámparacsolt, hogy álljak le. Hogyan tudnék elvonó nélkül azonnal leszokni?

2018. aug. 25. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


A legfontosabb az elhatározás. Ha ez megvan, akkor következetesnek kell lenned. Segítséget kérhetsz addiktológus szakorvostól.

2018. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%
Nem leszokni kell, hanem letenni a piát. Hidd el, hogy lehet. A másik dolog: informatikus munka nélkül? Ez fura. Akkor menj el bolti eladónak. Már 200000 ft felett fizetnek.
2018. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!