Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok alkoholista, de...

Nem vagyok alkoholista, de problemam van az alkohollal?

Figyelt kérdés

Psr honapja nehezsegek miatt alkoholhoz nyultam. A koliba is vittem be pl palinkat es reggel akkor ittam mikor aludtak a szobatarsak, este meg mikor furodtek. Nem sokat, jol esett. Aztan ha elfogyott a hetre szerdan akkor mar pentek delutan vártam nagyon hazaerjek es igyak valamit. Valamikor csak toltottem poharba es eliszogattam delutan. (vizes pohar, nem teljesen feltoltve nem tudom mar meddig).


Most is neha hianyzik, azota megszakitottam, mert feltem nem lesz jo vege, de most ittam palinkat az elmult napokban, es ma is hianyzott ezert ittam kicsit.


Az alatt az idoszak alatt is tobbszor hianyzott mikor nem ittam alkoholt. Most szeptembertol nem szeretnek igy suliba járni hogy igy kezdem es fejezem be a napom, mert keszulnom kell az erettsegire. Mit csinaljak hogy ne hianyozzon?


Egyebkent nem ittam addig altalaban hogy berugjak, csak hogy megszeduljek.


Tanacsok?

18l



2018. aug. 13. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de igen, alkoholista vagy.


Még pont azon a ponton mozogsz amikor nem hosszú évek "munkája" alatt lettél alkoholista, és még átlátod a rossz dolgaidat. Most még talán pont nem lenne késő, ha lenne akaratod, amit meg is tartasz......


Ha jön érettségi, ha nem, ha rossz napod van, ha nem, szóval örökre.


Alkalmakkor, ünepekkor, bulizáskor lehet.

2018. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nem alkoholizmus.. még! neked nem a pálinka hiányzik, hanem az ellazulás.. azt megtudod a feles helyett oldani jógázással is akár.. én éveken át ittam keményen és mégsem lettem alkoholista. Amikor éreztem ez nem jó út letértem róla.. és ennyi volt.. szerencsére.. TE még olyan fiatal vagy, tűzz ki célokat és meglásd minden jó lesz. és még annyit, hogy nem kell másoknak megfelelni!!!
2018. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!