Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok olyan kis praktikus...

Tudtok olyan kis praktikus teknikákat mondani amivel előidézhető a tudatos álom?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam sokmindennel de nem nagyon váltak be , esetleg van valami kis trükk (pl.:az eredet című filmben “totemeket” használnak az működhet)?

2018. aug. 30. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Napközben sokat kell azzal foglalkozni, amiről álmodni szeretnél. Ha pl szelepszár szimmeringről szeretnél álmodni, akkor autó alkatrész katalógusokat kell olvasgatni, szimmeringeket tervezni, vagy csak rajzolgatni, stb. Így nagyobb eséllyel fogsz erről álmodni, mintha egyáltalán nem is gondolnál rá. Hülyeségnek tűnhet a válaszom, pedig nem az.
2018. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn olyanokról hallottam, hogy pl napközben mindig csípd meg magas, válljon ez szokásoddá, és akkor álmodban is ezt fogod csinálni, rájössz hogy csak álom ês tudod majd iranyítani. Vagy húzd meg a bőrt a kezeden, ez az álomban nyúlni fog mint a gumi, vagy nézz az égre, az sem lesz olyan, mint a valóságban, és rájössz. Biztos tisztában vagy vele, de figyelmeztetlek, óvatosan, alvásparalízist idézhet elő. Jah, és SOHA DE SOHA ne nézz tudatos álmodás közben tükörbe. Nem lesz szép amit látsz.
2018. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alvás előtt erősen gondolsz rá. Nekem már bejött így. Persze csak a téma volt tudatos.
2018. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolj sokat arra amiről álmodni szeretnél. Az álmok mindig az előző napok emlékei. Pl én a napokban sokat gondoltam az első barátnőmre, tegnap éjjel pedig jött az álmomban. Facebookon engedélykérést küldött. Érdekes álom volt, mert láttam is őt, nyilván már 10 évvel idősebb korában, de nagyjából tudom néz ki mostanában, és ezzel egyidejűleg futott a virtuális találkozás is Facebook formájában. Szép álom volt, csak tudatosan én idéztem elő, egyébként semmi mondanivalója ilyen álmoknak. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem könnyen befolyásolható hogy miről álmodjak.
2018. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!