Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha a kb. másfél...

Mit tegyek, ha a kb. másfél éve történt (nem első. ) öngyilkossági kísérletem után nem tudok új életet kezdeni, mert a sors mindig közbeszól?

Figyelt kérdés
Kemény dolgokon mentem keresztül, de azt hittem, újra fogok tudni élni. Sajnos, nem így lett, semmi nem sikerül és egyre kilátástalanabb a helyzetem. Mindenütt problémákba és falakba ütközöm, kezdem újra feladni a reményt. Pedig teljes erőbedobással küzdöttem, sőt, erőmön felül, de úgy látom, innen már nincs kiút és félek, hogy feladom kétségbe esésemben.
2018. szept. 2. 00:20
 1/2 anonim válasza:

Mindenek előtt annyit szeretnék mondani hogy ne tedd!

Az öngyilkosság nem megoldás! Ha gondolod privátban írd le mitől vagy ennyire kétségbe esve, meghallgatlak szívesen.

2018. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben vagyok én is. Sajnos problémák mindig lesznek, azt kell szerintem megértened, hogy valószínűleg nem a helyzeted kilátástalan, hanem a megküzdési képességed alacsony most még.

Szerintem 2 dolgot tehetsz, és a másodikért meg lehet kövezni, de így gondolom.

1: küzdesz tovább, kihasználsz minden apró lehetőséget. Megteszel mindwnt, amit csak tudsz ez után is, és reméled, hogy elég lesz.

2: ha úgy gondolod, már tényleg mindent, de mindent megtettél, amire képes voltál, és kihúztad az összes esélyed, akkor elengeded az egészet.

2018. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!