Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ilyen esetben?

Mi történik ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vagyok rosszul. Pánikrohamaim vannak és depressziós vagyok már évek óta. Sokszor túl közel voltam már ahhoz, hogy sikerüljön megölnöm magam, de eddig valahogy mindig leállítottam magam, mert van valaki, akit nem akarok itthagyni. Ennek ellenére pár hete, szinte már naponta állok az ablakban és egyszerűen nem kapok levegőt. Olyan, mintha nem is én irányítanék, pörögnek a gondolataim, de közben szinte anélkül, hogy észreveszem, már húzom is fel a szúnyoghálót. Mi történik, ha ilyen esetben kihívom a mentőket? Kijönnek egyáltalán? Mit csinálnak velem?

A rosszindulatú hozzászólásokat inkább hanyagoljuk, köszönöm.



2018. szept. 3. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy kimennek. Helyszínen valószínűleg semmit nem csinálnak, vagy max kapsz egy nyugtató injekciót. Viszont bevisznek a pszichiátriára, ahol orvos megvizsgál, kikérdez. Valószínűleg bent is tartanak és állítanak a gyógyszereiden, vagy lecserélik azokat.
2018. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mentő kimegy, bevisz a pszichiátriára.

Kezelteted a betegséget, szedsz gyógyszert?

2018. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, még a szüleim sem tudnak róla. Szinte mindig egyedül vagyok, szóval hozzá vagyok szokva, hogy egyedül kezelem az ilyen helyzeteket, de kezd egyre nehezebb lenni.
2018. szept. 4. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress fel orvost, kezeltesd magad, ez nagyon rossz állapot.

Egyre mélyebbre kerülsz.

2018. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!