Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem is igazán tudom hogyan kezdjek ennek neki. Hosszú lesz...

Körülbelül 1 éve elkezdtek hanyagolni a régi barátaim. Sosem kerdeztem miért, egyszerűen csak szépen lassan eltávolodtunk egymástól. Ez nekem nagyon rosszul esett, de volt meg 2 barátnőm akikkel jól megvoltam. Ez sem tartott sokáig, ugyanis január elején összevesztem a legjobb barátnőmmel egy elég lényegtelen piti ügyön. Próbáltam nyitni felé és el is hitette, hogy minden rendben van köztünk, de egy hónappal később kiderült, hogy mégsem. Itt kezdődtek a problémáim... Február vége felé már nem éreztem jól magam a bőrömben. Elment az étvagyam, utaltam magam és összesen egy ember maradt közel hozzám. Nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, hiszen minden amit előtte “felépítettem” elveszett. Folyamatosan rossz kedvem volt, az életkedvem is elhagytam. Nem voltak céljaim, semmi nem volt ami motivált. Májusban találtam új barátokat akikkel jól érzem magam és úgy gondoltam végre minden a régi lesz és boldog leszek, viszont nyár végére visszatértek a hangulatingadozások. Nem tudok rendesen aludni, egész nap fáradt vagyok, nem tudok koncentrálni és nem vagyok boldog. Néha eszembe jut az öngyilkosság, mi lenne ha én nem lennék. (Sosem tudnék öngyilkos lenni.) Most lenne egy célom, de a szüleim nem támogatnak benne amit részben meg is értek, és én szeretnék megfelelni nekik, de ha azt választom amit én szeretnek felek hogy csalódást okoznek nekik. Tegnap hosszú idő után egyszer elkezdtem sírni, és igy végre kijött belőlem ami előtte nem tudott. Nem szeretném hogy egyszer az iskolában törjön rám ez az egész. Gondolkoztam mar pszichológuson, de nem szeretném hogy kitudodjon ez az egész, így félek elmenni hozzá. Próbálok egyedül kijönni belőle, csak az a gond hogy nem tudok. Nincs olyan dolog amit szívesen csinálok és lekötné a figyelmem. Esetleg meg az is közrejátszhat, hogy anyukámmal megromlott a kapcsolatom, nem tudom miért. Ha bármit meselek neki általában leállít hogy ne most, inkább majd máskor, de az a máskor sosem jön el. (Mindenem megvan amit csak kívánhatok, ezért sem értem miért nem vagyok boldog) Nem tudom mit kéne tennem. Depressziós lennék?



2018. szept. 4. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A pszichológus segíthetne! Ne félj, ha úgy intézed, nem derül ki! De ez nem szégyen, az se lenne baj, ha kiderülne!
2018. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!