Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok, ha szívesen...

Normális vagyok, ha szívesen megkóstolnám az emberhúst?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Előfordulnak ilyen időszakok, majd elmúlik. Ha mégsem, na akkor nem vagy normális.
2018. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában olvastad a Robinsont vagy ilyesmit, akkor nem biztos, hogy nem. :)
2018. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Elég sok ilyen kérdést láttam kiírva (így találtam meg ezt az oldalt)...

Állítólag volt már, aki kóstolta, és azt mondta, édeskés, hányingert keltő íze van. Hát blöe, nekem ennyiből is elment az étvágyam egy életre tőle :DDD

2018. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember alapvetően kíváncsi fajta, nekem még gyerekkoroban volt egy ilyen gondoltom, nem tudom miért és meddig tartott de mostmár elég furának érzem ezt a dolgot. Ha kóros vágyat érzel az emberi hús iránt az már beteges.
2018. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó, hát nem vagyok Hannibál Lecter, de az állati agyvelőt nagyon szeretem, és kíváncsi lennék milyen íze van az emberinek
2018. szept. 8. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, elmúlik.
2018. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy normális.
2018. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak szimplán kíváncsi vagy rá, milyen íze lehet. Én is elgondolkoztam már ezen. Nem hinném, hogy probléma...

Ha nagyon nem bírod ki, hogy ne tudd, vagj le egy kicsit a lábujjadból, megsütöd, aztán hamm-hamm ;D (viccelek:))

2018. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Szia!


Én éppen ma sütöttem a disznó mellé egy halott sportolónő testéből szelt karéjt!

Hát ne is mondjam, tízszerte jobb volt, mint a gyesznópecsenye!

Ajánlani tudom mindnyájotoknak!

2019. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fingkirály ***** válasza:
0%
Ha netán szerzel egy keveset, hívj át egy kis kóstolóra :)
2021. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!