Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék meghalni. Van olyan...

Szeretnék meghalni. Van olyan módszer, ami fájdalommentes, nem okoz traumát annak, aki szándéktalanul közreműködik és biztos?

Figyelt kérdés
A párom egy hete itt hagyott a világon engem.Reggel nem ébredt fel... Mintha a másik felem hiányozna.Szeretnék Vele lenni.Segítsen valaki ebben...

2018. szept. 9. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Őszinte részvétem. Nincs biztos módszer, még a fejlövést is túl lehet élni. Öngyilkosságban segédkezés bűncselekmény, ártatlanokat pedig nem kéne belekeverni.

Ráadásul nem leszel vele, mert a halál után nincs semmi. Ha te haltál volna meg, akkor nem akarnád, hogy ő is meghaljon, ő sem akarja, hogy ezt tedd.

Nekem is meghalt a Párom fiatalon (35). 2x próbáltam megölni magam, mindkétszer megmentettek, borzalmasan fájt, és maradandó károsodásokat szenvedtem. Majd enyhülni fog a fájdalom. Ha akarsz, beszélhetünk privátban.

2018. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem :'(


Szándéktalanul nem tud sajnos senki közreműködni. Maximum ha direkt egy autó elé sétálsz, viszont az is traumát fog okozni az illető számára.

2018. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok bajt senkinek. Tegyek rosszat egy vonatvezetőnek...? Nem akarok. Itt maradni sem nem akarok.
2018. szept. 9. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes érzés ebben a helyzetben. Sürgősen kérj segítséget! Telefonos lelkisegély, ha vannak megértő rokonaid, barátaid, beszélj velük, de bemehetsz egy kórházba (pszichiátriára) is. Nem tudom, hol laksz, de ahol én eddig pszichiátrián voltam, egyáltalán nem olyan, mint amilyen rémhírek mennek róluk, hogy zombit csinálnak az emberekből, meg ilyenek. Segítenek.
2018. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok segítséget találni. Csak el akarok menni. Ebben lenne jó ötlet. De ha nem,akkor marad a vonat.
2018. szept. 12. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem még nem tetted meg! Vonatot semmikép se válaszd, mert lebénulhatsz, ami szerintem szinte roszabb a halálnál.Utazz el valahova, ahol még sosem jártál, akár csak pár napra és hagyd ülepedni a dolgot egy két hónapig. Az öngyilkosmerénylők 90%a meggondolja magát, abban a másodpercben, mikor megteszi legalábbis a túlélők elmondása alapján.
2018. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!