Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Talán nincs bennem megbirkózás...

Talán nincs bennem megbirkózási készség?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, úgy érzem, hogy a testem abnormális mértékű stresszel, idegeskedéssel válaszol az apróbb helyzetekre is. Nem tudom ezt kikapcsolni, nem tudom elhatározni, hogy nem fogok ilyen mértékben stresszelni, mert jön magától, jönnek maguktól a tünetek. Elmenni egy tanfolyamra, ez nálam komoly stresszel jár, lemenni a boltba, ez is stresszel jár, elmenni a fodrászhoz, itt is jelentkezik, stb. Már ezek a helyzetek is elég komoly fizikális tüneteket produkálnak. Elhidegülnek a végtagjaim, eléggé izzad a tenyerem, egész testemet feszültségérzés fogja el, bedobban a szívem, stb., tehát mondhatni, hogy sík ideg leszek.

2018. szept. 13. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus.


Mik az aggályaid egy ilyen történésben?

Mi a számodra is elfogadható válasz ezek feldolgozására?

Gyakorlás.


Ha nem akarsz ezen változtatni, és nem változtatsz, akkor így van, nincs meg benned.

2018. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aggályom az, hogy úgysem fog sikerülni, én ezt nem tudom megenni, megcsinálni, főleg nem úgy, hogy mások is néznek.
2018. szept. 16. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
*megtenni
2018. szept. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!