Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ido alatt hat a gyogyszer?

Mennyi ido alatt hat a gyogyszer?

Figyelt kérdés
Antidepresszans. Ha beveszem hany ora mulva jelentkeznek a mellekhatasok, tunetek? Ezek mennyi ido alatt mulnak el? Mennyire lesz eros? A Xanax ezeket a dolgokat megszunteti? Hany napig lesz rossz? Csak annyit fogok erezni, hogy jobb kedvem van? Nem fogok a panikolasra gondolni? Panikrohamokra kaptam, vagyis inkabb panikolasra. Escitil egyebkent.

2018. szept. 14. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

10-12 nap a hatás.

Mellékhatás 2 nap.

2018. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet az 3-4 hét is, mire elkezded érezni a jótékony hatását. A mellékhatások az 1. nap után jelentkezni szoktak, de pár hét alatt elmúlnak. A xanax csak a szorongást, pánikot fogja csökkenteni, de ha pl fejfájás, hányinger a m.hatás, azt nem..
2018. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon durvak a mellekhatasok?
2018. szept. 14. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Hízni fogsz, szinte biztos.

A többi se kutya, émelygés, szájszárazság, tompaság, de a hízás a legrosszabb.

És, komolyan, diéta mellett hétről-hétre hízol.

Nem viccelek, életemben nem koplaltam úgy, mint akkor, és dagadtam fel mint a Michelin bábu.

2018. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A hizasnak orulnek eskuszom.

Attol felek hogy olyan lesz mint a filmekben az LSD.

2018. szept. 14. 21:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es írja.

És nem fogsz hízni, mert hízni a kajától lehet.

2018. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ahj nagyon felek. Mar felvagtam a gyogyszert, negyed szemet kell bevennem 3 napig utana felet. De kozvetlenul elalvas elott akarom. Szerintetek Xanaxszal egyutt vegyem be ugy a tuti? Azt 0,25oset kaptam
2018. szept. 14. 22:46
 8/13 anonim ***** válasza:

"És nem fogsz hízni, mert hízni a kajától lehet."


Ez nem igaz!

Diéta mellett is hízol, a diétán a kb. 800-1000 kalóriát értsd.

És ezt nem én mondtam, hanem 3!!! különböző belgyógyász+ 1 mentőorvos.

A háziorvosom mondta azt, hogy "csak kajától lehet hízni" és nem emeli a vérnyomást.

Beteg volt egyszer, szintén belgyógy. helyettesítette, mondtam neki a hízást azt mondta "Ó, hát ne csodálkozzon, minden pszicho szer iszonyúan hízlal." "De éhezek szinte." "Akkor is, nem egy ember van aki..." hízás, endokrin betegségek blabla...

Ugyanezt mondta a hízásról egy másik belgyógyász, akihez a vérnyomással mentem, és szó szerint: "Ha nem elkerülhetetlen BE NE VEGYE!"

És egy harmadik is, amikor plazmát akartam adni, hogy nem számít a diéta=HÍZOL.

Ő meg első kézből tudja, mert rendes volt, megmondta, hogy egy időben ő is szedett, és meghízott, úgy hívta: leszarom tabletta.

A mentős jó ismerősöm, ő is ezt mondta a hízásról, szinte koplalsz, de hízol.

Orvosok.

Pszichiáter jó hogy tagadja ezt a hatást, különben be se szedné senki, aki nem skizo vagy bipoláris, amire tényleg kell.

2018. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, meg volt egy lány, ő elvileg bipolár, iszonyú kövér lett, komolyan szélte-hossza egy, és csorog a melléből a tej!

Nem terhes, nem szoptat.

Olyan hormonzavart csinál,hogy ember legyen a talpán, aki rendberakja!

2018. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az Escitilnek 1, maximum 2 hét alatt hatnia kéne, addig is számíts rá, hogy lesznek mellékhatások.

Látom, egyesek nagyon elkanyarodtak a témától. A hízáshoz annyit, hogy gyógyszere, és persze, embere válogatja, hogy (el)hízol-e. Én is szedek Escitilt, és mellette egy másik antidepresszánst is, és vékony vagyok, pedig fél éve biztosan szedem őket már. Sőt az utóbbi hetekben fogytam is.

Ismerek egy nőt, sokfajta antidepresszánst szedett már, de nagyon sovány, egy gramm felesleg nincs rajta, holott gyereket is szült, viszont 10-20 évet simán letagadhatna.

2018. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!