Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ido alatt hat a gyogyszer?

Mennyi ido alatt hat a gyogyszer?

Figyelt kérdés
Antidepresszans. Ha beveszem hany ora mulva jelentkeznek a mellekhatasok, tunetek? Ezek mennyi ido alatt mulnak el? Mennyire lesz eros? A Xanax ezeket a dolgokat megszunteti? Hany napig lesz rossz? Csak annyit fogok erezni, hogy jobb kedvem van? Nem fogok a panikolasra gondolni? Panikrohamokra kaptam, vagyis inkabb panikolasra. Escitil egyebkent.

2018. szept. 14. 17:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tul vagyok az elso ejszakan,nagyon durva volt. Es nem a gyogyszer miatt, hanem magam miatt. Bevettem egy fel 0,25os xanaxszal, az szerintem semmit nem ert. Escitilbol negyed szemet vettem. Szoval bevettem es 5 perc mulva ugy remegtem, hogy rangatozott a labam, a hatam, meg voltak feszulve az izmaim, mint mikor fazik valaki. Ugyanezt csinaltam fel eve, mikor csak nyugtatot szedtem ejszakara. Hihetetlen, hogy mennyire felek tole. Alig birtam elaludni, aztan mikor elaludtam eros szorongasra, majdnem panikra ebredtem, de leszartam es rogton el is mult, ejszaka igy szokott lenni mindig, hogy mivel felalomban vagyok nem foglalkoztat. Es most keltem. Meg most.is felek de majdcsak elmulik szepen lassan ettol a gyogyszertol a felelem. 50 kg vagyok 170 centivel, orulnek par kilonak de tenyleg. A.pajzsmirigyemmel amugy is van baj papiron elmeletileg.
2018. szept. 15. 10:50
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as

Évek óta szedek antidepit és nem híztam.

2018. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hizni lehet nem csak kajatol, hanem tonkrement hormonrendszertol/metabolizmustol. Ez is egy mellekhatas a sok 1000 kozul kb.
2018. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!