Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek mik voltak a mellekhata...

Nektek mik voltak a mellekhatasok?

Figyelt kérdés
Antidepresszans szedesenel? Mikor jelentkeztek a mellekhatasok, mik voltak, mennyire voltak durvak es hany napig tartottak? Egesz nap tartott vagy csak a gyogyszer bevetele utan x idore? Escitilt kezdtem el szedni, egyenlore se jobban se rosszabbul nem vagyok. Ejszaka felriadtam eros panikolasra de felalomban nem erdekelt es el is mult par masodperc alatt. Lehet azert is mert nagyon aggodtam, nagyon felek a gyogyszertol. Negyed szemet vettem be. Ez durvabb lesz?
2018. szept. 15. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már az első naptól voltak a mellékhatások. Szorongás erősödése, fülzúgás, remegés, hasmenés, fogyás, állapot rosszabbodás. Májfunkciós érték emelkedése.
2018. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit szedtel? Mikor lett jobb?
2018. szept. 15. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Zoloftot, Myrzatent, Xanaxot. Nem lettem jobban, csak amikor leépítettem az antidepresszánsokat. A Xanaxot még jó ideig szedtem, az jó volt.
2018. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es vegul meggyogyultal? Ezek a mellekhatasok egesz nap voltak vagy csak egy ideig?
2018. szept. 15. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Szorongás felerősödése, éjszakai izzadás, libidó csökkenése. Mindegyik 1-2 hónap alatt elmúlt. Most nincs semmi.
2018. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szervezetfüggő. Valakinek A gyógyszerre nem reagál olyan jól a teste, másnak semmi baja tőle. Valakinek évekbe telik mire megtalálják a megfelelőt, de mivel az orvos tudomány nem igazán foglalkozik a mentális betegségekkel megfelelően, így ne hagyatkozz az orvosra.


Én Rexetint szedek, nekem első nap volt fura, homályos látás, orr vérzés, azóta az ég világon semmi bajom nincs tőle. Ha rákeresel, akkor mások halál ódákat zengenek róla. Sajna ezt nem lehet előre megjósolni. Próbálgatni kell, figyelni magad, a mellékhatásokat sosem szabad elolvasni, ne legyenek befolyással rád. S mégegyszer kiemelem, hogy orvosok össze-vissza írkálnak fel, ne engedd.

2018. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Maaodik napom van, negyed szemmel, se rosszabbul se jobban nem vagyok. Remelem igy marad fel szemnel is. Neked csak 1 napig volt ez?
2018. szept. 16. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de valakit olvastam hogy 1 év után 3-4 gyógyszer kipróbálása után találta meg a megfelelőt. Ha rápánikolsz, tuti nem segít :D
2018. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat csak felek, hogy meghalok tole vagy ilyesmi. Semmi panikolas, aah dehogy :D
2018. szept. 16. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy halnál már meg tőle? -.-"
2018. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!