Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg kéne ölnöm magam, ha...

Meg kéne ölnöm magam, ha menthetetlenül visszataszító és undorító vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarok tovább élni. Undorodom magamtól, nem kellek senkinek. Meleg vagyok, és még soha nem volt senkim, 24 éves létemre... És kérlek senki ne írja, hogy mindenkinek van valaki, mert ez csak ámítás. Van, aki selejtnek született, és én ilyen vagyok. Már a temetésemre is összegyűjtöttem a pénzt, hogy a családomnak legalább anyagi csőd ne legyek...

2018. szept. 18. 05:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Arra nem gondoltál, hogy pont emiatt a nyafizás és gyenge mentális állapotod miatt nincs senkid?
2018. szept. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Honnan veszed, hogy meleg vagy, ha még soha nem volt senkid? Talán nézz körül végre a másik pályán is...
2018. szept. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges, idővel úgyis meghalsz. Addig élvezd azt, amit egyedül is lehet csinálni: egyél, igyál, aludj, nevess vígjátékon, játssz videójátékkal, szagolgass parfümöket, hallgass zenét és persze verd ki rendszeresen.
2018. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1. A szép embereket mindenki, mindenhogy akarja. Tök mindegy, hogy toxikusak-e, vagy tönkreteszik-e mások életét. Az embereknek úgyis kellenek. Nem egy olyan meleg srácot ismertem, akit átvertek a hamis szépfiúk, de még mindig őket akarta. Rengeteg ilyen van. Persze egy idő után besokallnak, de hosszú idő után... Szóval ez az "azért nincs senkid, mert ilyen nyafogógép vagy" elég szar egy duma... főleg, hogy nagyrészt azért lettem ilyen, mert az emberektől azt kaptam, hogy ronda vagyok, és nem kellettem senkinek, és nem azért, mert alapból ilyen lennék.


2.

Tudod, a szexuális orientáltság nem úgy működik, mint mondjuk, hogy nem szereted a csokifagyit, de eddig nem is próbáltad megkóstolni... A nők nem indítanak be szexuálisan, a pasik meg igen. Talán nehéz megérteni, pedig szerintem elég egyszerű... Próbáld csak meg. Vagy esetleg neked is javasoljam, hogy próbáld ki az azonos nemmel, mert hátha bejön??? Látod, hogy a logikád mennyire vérzik?


Azért köszönöm a válaszokat... (én nem pontozok, szóval ha bárki lepontoz titeket a jövőben, az nem én leszek.)

2018. szept. 18. 06:42
 5/23 A kérdező kommentje:

3. Bocsánat, de ez egy elég szánalmas élet leírása volt. Eleget éltem már, és igen, siettetném a halált, mert nekem az maga a megváltás. Mindig azt hozzák fel az emberek, hogy "de ha meghalsz, akkor soha semmi nem fog veled történni". Nos, a semmi SOKKAL, SOKKAL JOBB, mint leélni egy nyomorult, szánalmas és mérhetetlenül magányos életet. Teljesen világos, hogy neked nincsenek ilyen problémáid, és azért tanácsolsz ilyeneket...

Azért köszönöm, habár nem volt túl sok haszna.

2018. szept. 18. 06:57
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Miért dobnád el magadtól az életet, amiben ilyen jókat lehet gyk-zni? :))
2018. szept. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

"leélni egy nyomorult, szánalmas és mérhetetlenül magányos életet. Teljesen világos, hogy neked nincsenek ilyen problémáid, és azért tanácsolsz ilyeneket..."


30+ vagyok és szűz, szerintem eléggé tisztában vagyok helyzeteddel, bár legalább nem vagyok meleg.

Csak más a hozzáállásunk. Szerinted az egy nyomorult élet, szerintem meg nem.

2018. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
"...bár legalább nem vagyok meleg..." Mintha ettől jobb lennél nálam... nevetséges...
2018. szept. 18. 08:45
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
El kéne menned pszichiáterhez, kezeltetni kéne a depressziódat. Egyébként én 23 vagyok, hetero, és nekem sem volt még senkim, ez nem annyira ritka, mint gondolod.
2018. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Utolsó dobásként adj még egy esélyt az orvostudománynak. Én így tettem, és életem legjobb döntése volt! Tudom, milyen, amikor azt gondolja az ember, hogy soha nem lesz jobb - pedig lesz, de tényleg, bármily hihetetlenül is hangzik! Nem kell, hogy kapásból elhidd ezt, csak próbáld meg, és ne add fel, ha az orvosi kezelés nem segít azonnal, ugyanis legalább 2-3 hét, amíg ezek a gyógyszerek hatni kezdenek. Na de mi az a pár hét az örökkévalósághoz képest? Pláne ha utána normális életed lehet?

Én ocd-s vagyok, hipochonder, enyhén aspergeres, depressziós, korábban súlyos szociális szorongástól is szenvedtem. Most mégis itt vagyok. Na nem (csak) a magam erejéből, hanem mert ezeket a problémákat ma már sikeresen lehet kezelni. Sok sikert neked is!

2018. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!