Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felemelhetik a napi adagot...

Felemelhetik a napi adagot fel szemrol 1 szemre?

Figyelt kérdés
Antidepresszansbol, Escitilbol mindenkepp kell az 1 szem? Mikor elkezdtem negyed szemmel akkor is felebredt az elso nap arra, hogy szetaradt bennem a melegseg, a feszultseg, mikor fel szemet kezdtem el akkor szinten csak sokkal durvabban. Nem akarom megegyszer atelni.
2018. szept. 20. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én nem tudom megítélni innen, de az orvos felemelheti, ha úgy látja jónak. mondok egy példát. Én Kventiaxot szedek, 25 mg-ot. Ezt 200 mg-ig is lehet emelni.
2018. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak abbol gondolom, hogy valahol azt olvastam, hogy a terapias adag 1 szem.
2018. szept. 20. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon összetett dolog. Először is nem biztos, hogy a gyógyszertől zsibbadsz, hanem az alapbetegségtől. Aztán a gyógyszernek kell 3-4 is mire kifejti a hatását. Aztán olyan is van, hogy az első hetekben még súlyosbítja is a tüneteket, mielőtt csökkentené. Aztán az se mindegy, hogy 45 kiló vagy, vagy 125. Van egyéni érzékenység a gyógyszerekre, és külön fizikai, és lelki. A lényeg, hogy bízd a dolgot az orvosra.
2018. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* a gyógyszernek kell 3-4 hét is...
2018. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat valoszinu az alapbetegseg volt az oka ennek a szetarado feszkonak, csak amikor megkapta a gyogyszert a szervezetem akkor bedurvult egy par masodpercre, a masodik tartott akar 1 percig is. Reggel felkelni rossz, ha nem alszok eleget, de amugy napkozben nincsen bajom. Nem igenylem a Xanaxot, ejszakara veszem be de nem tudom szamit e ez a 0,25os. Hat a fejemnel vannak fura erzesek, amolyan hideg erzes, de nem allandoan erzem. 50 kilo vagyok amugy meg 20 eves.
2018. szept. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!