Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyedül vagyok, azt érzem...

Ha egyedül vagyok, azt érzem hogy figyelnek engem. Mit tehetek ez ellen? Normális ez?!

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,hogy sok creepypastát olvasok és a creepypastáknál betegebb történetet. Az elején,amikor elkezdtem még féltem,egy enyhébb storytól is,de már a leg durvabbak sem hatnak meg annyira.

Amikor egyedül vagyok,de főleg ha sötét/este van úgy érzem mintha fogyelnének vsgy mintha más is lenne ott. Ez azóta alakult ki kb,hogy ilyeneket olvasok. Ez lehet mentális probléma? Vagy semmi durva?! Szoktam mondogatni magamban,hogy nem figyel senki és,hogy ez az én hülyeségem..,de vagy rosszab lesz vagy nem segít.



2018. szept. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Érzékeny az idegrendszered. Ne olvass ilyen hülyeségeket a saját érdekedben. Idegosztályon fogsz kikötni. Annyit nem ér meg ez a szórakozás, hogy az egészséged tönkre menjen. Kezdj el helyette sportolni napi szinten.
2018. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Mondjuk hogy mi az a creepypasta, azt nem tudom, de én mindenféle paranormális jelenségeről olvasgattam. Aztán mikor már féltem egyedül a lakásban, elhatároztam, hogy soha többet nem fogok semmi ilyesmiről olvasgatni, teszek az egészre, és gondolni se fogok rá. Kellett egy kis idő, mire tényleg kizáródtak a gondolataimból ezek a marhaságok, de pár hét elteltével megszűnt a félelemérzetem és azóta se félek ilyesmiktől.
2018. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen én is belekóstoltam a sötét dolgokba (sátánizmus, okkultizmus, fekete mágiák, gonosz istenek stb) mivel érdekelt a téma. Kis idő után jött a szorongás, félelem, rémálmok amik miatt se nappal, se éjjel nem volt nyugtom. Elkezdtem más témájú könyveket olvasni és pár nap alatt elmúltak a rossz érzések. Javaslom neked is hogy olvass mást, biztos vannak más, jobb dolgok is amik érdekelnek.
2018. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném abbahagyni az ilyen témájú történetek olvasását. Más fajta storyk nem keltik fel az érdeklődésem.
2018. okt. 2. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz annyira, hogy abba akard hagyni, akkor az még oké. Amennyiben "elfajul" nálad a dolog, motivált leszel rá, hogy ne olvass ilyeneket. Vagypedig majd szaladgálhatsz havonta a dokihoz receptekért, utána meg creepypasták helyett olvasgathatod a "hogyan szokjak le a Rivotrilról?" témakörben írt jobbnál jobb cikkeket ;-)
2018. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!