Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségek lehetnek ezek?

Milyen betegségek lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Amikor szurkolok egy sporteseményen eszembe jut mindig egy negatív jelző. Ez a negatív jelző higéniával kapcsolatos. Az adott negatív jelző vagyis gondolat akkor is eszembe jut hogyha engem megdicsérnek, vagy ha valakit le kell jellemeznem. Másik betegségem meg az, hogy munkahelyen hogyha magamban gondolkodom akkor azt mások hallják rám néznek, hallom a hangjukat azaz válaszolnak negatívan vagy valahogy. Tudatalattim tuti hogy nem segítséget keresett lehet azt hittem rám szálltak. Ez Tesconál is így volt hogyha gondolkodom akkor ők azt hallják és hogy rám néznek. Este elalvásnál amikor becsuktam a szemem és néztem valahova mintha láttam volna színes fényt azaz fekete vagy fehér fényt de tuti hogy színes volt.
2018. okt. 7. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Kényszergondolat, paranoia.
2018. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!