Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust névnapján...

Pszichológust névnapján felköszönteni mennyire sérti a határokat?

Figyelt kérdés

34 éves nő a pszichológusom, lassan fél éve járok hozzá, a névnapja még több, mint egy hónap, de mivel előreláthatólag egy jó darabig kell még járnom hozzá (bpd, elkerülő sz.z.), ezért kicsit előreterveztem.. Nagyon jó érzéssel tölt el, ha belegondolok, hogy felköszönthetem.

Egy egyszerű tábla csokira gondoltam és nyilván nem várnék el cserébe semmi puszit/ölelést vagy ilyesmit. Csak szeretném látni ahogy meglepődik és örül neki.


Ez mennyire illendő, mennyire "tilos"?


18 éves fiú vagyok.


2018. okt. 7. 19:30
 1/3 anonim válasza:
73%

Szerintem belefér és nagyon jol fog neki esni értékelni fogja! :) Az en anyukám/apukam is amikor kapott barmilyen ajandekot munkan keresztul, telejesen rendben volt es egyaltalan nem tilos meg ha fiatalabb is vagy. Ha izlestelen vagy serto ajandek lenne csak akkor kifogasolhato. Minden mas esetben meg

Kedves toled es ennyi :)

2018. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szokás. Szerintem érdemes lenne inkább csak szóban felköszönteni.
2018. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A hivatalos szabályzat szerint pszichológus semmilyen ajándékot nem fogadhat el a páciensétől. Persze van aki ezt nem tartja be. Ha úgy döntesz, hogy felköszöntöd, majd írd meg, mi volt!:)
2018. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!