Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálok rosszul? Mit...

IKii kérdése:

Mit csinálok rosszul? Mit kéne máshogy csinálnom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már rég óta eléggé depressziós vagyok, nem eszek rendesen, többször bántottam magam. Azt vettem észre, hogy az elmúlt években egyre kevesebbet beszélek, visszahúzódó lettem és a hangulatom se olyan mint régen.Régebben beszédes, vidám és társaság kedvelő voltam, de most hebegek, keveset beszélek, nem szeretek szórakozni járni és a hangulatom az konkrétan levertség és az üresség érzése összekeverve. Nem úgy értem hogy csak egy járkáló test vagyok egész nap, tudok nevetni, örülni, de nem olyan mint régen. Most olyan üres.

Pánik rohamaim is már napi szinten vannak, anya vett nekem növényi nyugató gyógyszert, valamennyit segített, de nem múltak el a rohamaim. Eleinte nem érdekelt, mert a jegyeimet csak nagyon kis mértékben befolyásolták, de ebben a tanévben egyre jobban és jobban rontják az átlagomat.

Úgy érzem mintha nem lenne normális személyiségem. Az osztályomban mindenkinek van egy egyényi személyisége, de az enyém olyan üres volt. Szóval megpróbáltam olyan személyiségeket felvenni amiket jellemezni lehetett. Ez ment egy- másfél évig, de egyik se volt olyan amiben kényelmesen éreztem volna magam.

Tudom, hogy kamaszkor miatt van, meg a hormonok, de akkor is szarul érzem magam így. Mit kéne máshogy csinálnom? Próbáltam sportolni, hobbim is van de semmit se segített.


A válaszokat előre köszönöm


16/L



2018. okt. 9. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáternél nem jártál még?
2018. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Még nem
2018. okt. 10. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem érdemes lenne, már csak a pánikrohamok miatt is. De lehet, hogy elég lesz pszichoterápia is.
2018. okt. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval, bár szerintem elég lehet egy pszichológus is, mielőtt pszichiáterhez fordulunk.
2018. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!