Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani Zalaegerszeg...

Tudnátok ajánlani Zalaegerszegről vagy a környékéről egy jó pszichiátert?

Figyelt kérdés
Leginkább férfi érdekelne, de női ajánlatot is meghallgatok. Ha tudtok árakat azokat is írjátok le.

#pszichiáter #Zalaegerszeg pszichiáter
2018. okt. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajdu Ildikó Csilla ...pszichológus ugyan de engem igen nagy szarból mert ki...örök hála és köszönet neki
2018. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
milyen áron dolgozik?
2018. okt. 29. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom hogy változott e már, több mint egy éve nem járok hozzá ...bár én úgy voltam vele hogy pénz nem számít ha rendbe hoz ...nem akarok hülyeséget mondani érdemesebb lenne tőle érdeklődni...(én sokáig jártam olcsóbb szakemberhez szart se ért csak a pénzt nyelte...ő valóban kicsit drágább volt de 2 hónap alatt megoldotta (helyesen segített megoldani) azt a problémát amit a másik 1 évig nem tudott...szóval ha úgy nézzük akkor hosszú távon olcsóbb)
2018. nov. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!