Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet bírni a possztrau...

Meddig lehet bírni a possztraumás stresszt?

Figyelt kérdés
Ezenbelül depresszió,szorongás,feszültség,függőségek,pánikzavar,zárkózottság stb. És ezt már nem bírom. A függőségemet anno leírtam:Telefonfüggőség,sorozatfüggőség,játékfüggőségek. Aztán hangulatingadozások stb. Most rengeteg problémám van de ennyi a lényege. Az öngyilkosságon is gondolkodtam de nem akarok senkinek se fájdalmat okozni. Eléggé tönkrementem lelkileg. Az emberekkel nem tudol normális kapcsolatot kialakítani,párkapcsolatról le is mondhatok mert a lányokhoz nem merek szólni,nem tudok szólni. Ellenkezőleg. Kerülök minden lányt. Dolgozni még tudok. Még. Tanulni is. Kissé nehezen megy a koncentráció de annyira nem rosszak a jegyeim.
2018. okt. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy szakorvost.
2018. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát elég mély önismereti tréning kéne neked, érzelmi átalakulás


ez idő, és akarat, kutatás, és érzelmi éberséget igényel, de ha ide jutottál akkor valszeg kezdeti lépésként a pszichológus tudna segíteni


nekem úgy néz ki elég volt a mostani szobatársam segítsége aki egyedül lépett ezen túl, de ő is csak úgy tudta, hogy pszichológiával kapcsolatos könyveket olvasott évekig, és ezt a tudást átadta nekem szép lassan

2018. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukám PTSD-ben szenvedett, mert megerőszakolták még fiatalabb korában, de valamiért csak később alakult ki neki. Engem 25 éves korában szült meg én kb. öt éves voltam, mikor előjött neki, és 18 voltam mikor öngyilkos lett. Szóval nyolc évig élet ezzel a borzalmas betegséggel. Emellett nagyon jó anya volt, próbált engem is normálisan nevelni (természetesen apám cserbenhagyta a családot), de egy ilyen betegség mellett ez gyakorlatilag lehetetlen. Azonban nem kell, hogy így végződjön! Ezt csak azért írtam le, mivel fontos tudni, hogy sohasem késő, mindig van remény, nem szabad feladni, hiszen akkor Te veszítesz!!! Szerintem is keress fel egy szakembert, aki segít Neked, és próbálj meg nyitott lenni a világ fele. Segíts más embereken például. Akkor nekik és jót teszel és Te is boldog leszel, hogy másoknak örömet okoztál. Ez nálam segített, de nem biztos, hogy mindenkinél működik. Szóval kitartás és soha nem szabad feladni!
2018. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy adhd féle vagy?
2018. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ADHD az egy kitalált betegség. Nem valódi. Az orvosok találták ki hogy minél több ember szedjen gyógyszereket amivel tönkretehetnek életeket.
2018. okt. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!