Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet alkoholtol amneziás valaki?

Lehet alkoholtol amneziás valaki?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor valaki "taj részeg" és nem emlékszik az egész estére, képszakadása van. Hanem az szokott velem előfordulni, azthiszem csak, ha töményt iszok, hogy nagyon sok mindenre nem emlékszem az estéből. Attól függetlenül, hogy egyetlen egy felest ittam meg és viselkedésemben meg sem látszott a részegség vagy valamivel többet. Tehát független az alkohol vérszinttől, alacsony alkohol vérszint esetén is előfordul, de megfigyelés alapján csak a töményebb italok fogyasztása után.

2018. okt. 18. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és tök jó lenne, ha soha többé nem innánk és lenne annak is kulturája, ha úgy szórakoznánk, hogy nem fogyasztunk alkoholt.
2018. okt. 18. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Én pl soha nem iszok alkoholt, és nem is szokott amnéziám lenni.
2018. okt. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, bár nekem akkor szokott előfordulni, ha a sárga földig leiszom magam, illetve nyugtatóktól.

De hát egy felestől ilyet még nem hallottam. Bár te ezt tapasztaltad, szóval ezek szerint lehet.

2018. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!