Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez az alkoholtól lehet?

Ez az alkoholtól lehet?

Figyelt kérdés
Minden hétvégén elég sokat iszok (sör és tömény) és néha hét közben is. Mostanában nagyon paranoiás gondolataim vannak. Pl. a haverjaim akikkel együtt buliztunk csak rólam beszél, engem keres folyton, meg akarnak támadni stb. stb. Nagyon bosszantó érzés. Kicsit böngésztem a neten és igen, okozhat paranoid tüneteket az alkohol. Na de ennyire? Szerintetek is attól lehet a hétvégi nagy ivászatoktól? Ennyit számítana? Veletek volt már ilyen. Borzasztó érzés azon agyalni egyfolytában, hogy mindenki rólam beszél és meg akarnak verni.

2018. márc. 30. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg azt elfelejtettem leírni, hogy úgy érzem a számítógépemet is lekövetik egy másik gépről...pl. látják mit csinálok a neten stb. Ez normális?
2018. márc. 30. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És mi az akadálya hogy ne igyál?

Nagyon megvernek ha nem iszol?

2018. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a piálás miatti verésről beszélek. :) Nem fenyegetés. Hanem paranoid gondolatok, hogy mindenki engem keres, megfigyelik a laptopomat, keresnek meg stb. Pl. múltkor voltam egyedül bulizni. Eléggé leittam magam szokás szerint. Találkoztam egy vad idegennel, elbeszélgettünk reggelig a szórakozóhelyen. Amikor kialudtam magam és kijózanodtam, elkapott egy hülye félelmetes gondolat, hogy az a valaki a buliból követett meg biztos valami rosszat akar.
2018. márc. 30. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem értetted meg a válaszom.
2018. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké így már értem....Csak a hétvégi reggelig tartó bulik már annyira "rutinná" vált, hogy el sem tudom képzelni, hogy itthon maradjak szombatonként. Kevesebbet is lehet inni, csak ha megiszok 1 sört, onnantól kezdve nem tudok megálljt parancsolni.
2018. márc. 30. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg van skizofrén hajlamod is. Ilyen gyenge elmével jobb, ha leállsz az ivással.
2018. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!