Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin mellett ugyanúgy...

Frontin mellett ugyanúgy felkelek hajnalban és vagy nem alszom vissza, vagy felületesen fetrengek reggelig. Nem kellene a Frontinnak "altatni"?

Figyelt kérdés

Amugy eleve arra kaptam, mert szoeongastol alvaszavaraim vannak, mar vagy 3 eve hullamokban. De most az elmult 2 honapban nagyon kijott.

Este elalszom egybol alszom melyen majd hajnalba megebredek es csak feluletes alvasban forgolodas de vegig a tudatomnal vagyok, ergo egy percet sem pihentet.

Ez lehet hajnal 1 vagy hajnal 4 is..

Eleinte az osszesz gyogynovenyt vegigprobaltam semmi. Most a Frontin. Igy is alig alszom.

Voltam pszichiaternel adott ptsdre Stimulotont de koszi, halal rosszul voltam tole.

Nem ia ez a lenyeg.

Nem birok aludni. Tippek?


2018. okt. 22. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Frontin az elalvást segíti, ha később ébredsz fel, akkor inkább a Helex lenne jó, mert abban ugyanaz a hatóanyag, mint a Frontinban, csak tovább tart a hatása, vagyis egyenletesebben szívódik fel. Szólj a dokinak, hogy felébredsz, majd ő megmondja, mit szedjél!
2018. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A frontin hatása pár óra alatt kimegy. Felezd el, aztán vedd be a másik felét éjjel.
2018. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!