Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris páromnál a különböző...

Bipoláris páromnál a különböző szakaszok váltakozásánál nincs más dolgom csak várni míg túl jut rajta?

Figyelt kérdés
Párom bipoláris. Aggaszt ha épp rossz passzban van, de még jobban, hogy nem tudok segíteni. Nem vagyok elég ahhoz, hogy boldog legyen. Mit tehetek ilyenkor? Ki mit csinál ilyenkor? Csavaros volt az egész kapcsolat, pár szakítás is volt a részéről , de amint pár napig egyedül volt keresett. De az is nagyon rossz, hogy soha nem tudhatom hogy mikor lesz a végleges szakítás. Amikor jó időszak van, nagyon szeret. Nem tudom mit tegyek még. Mit tehetek érte. A gyógyszereket szedi rendesen. De ha épp nagyon maga alatt van, eltávolodik mindenkitől. Valakinek tapasztalat? Segítség? Mit tegyek ilyenkor?

2018. okt. 23. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Nekem a pszichologus klinikus azt tanacsolta, hogy manias szakaszban figyeljem es ha valami felelotlensegre keszulne azert jarjak utana. Depresszios szakaszban nehezebb.. olyankor igazabol ha olelkezve osszebujunk neha mar az sokat szamit neki. :) ki kell tapasztalni, ereztesd vele, hogy nincs egyedul es, hogy o nem egy hiba

2018. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!