Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem hosszú...

Mi történik velem hosszú távon ha nem kérek segítséget a hipomániás + mániás betegségemre?

Figyelt kérdés
Természetesen nem hivatalos a betegségem csak utána néztem neten a tünetekre és hipománia része teljesen stimmel a depresszív fázisai is fellelhetők ugyanakkor még a Mánia is.

2018. okt. 23. 04:13
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A kedélyhullámzás - különöse kamaszkorban - teljesen természetes, általában nem igényel orvosi ellátást.
2018. okt. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Attol fugg, egy egy manias/hipomanias dontes szulhet olyan felelotlen helyzetet amiben megserulsz..esatobbi

Egy depressziv idoszak pedig nagyon sokszor vegzodik vagdosassal..esatobbivel.


Nem jatek, nem gyengeseg, nem tehetsz rola. Beteg vagy (ha beteg vagy) es ezt biza kezelni kell.

HA ismetlem ha beteg vagy ezt CSAK GYOGYSZEREKKEL LEHET KEZELNI.

Igy fontold meg minden lepesed :)

2018. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-nek túl vagyok egy csomó rossz érzelmen, tapasztalaton és kötve hiszem hogy ilyet minden kamasz tapasztal 17/F Ja és nem gondolnám magam kamasznak akikkel ismerkedem inkább azt mondják hogy koravén vagyok és én is teljes mértékbe így gondolom.
2018. okt. 23. 20:50
 4/5 A kérdező kommentje:
2 es nem lesszek gyógyszeres drogos kössz :D
2018. okt. 23. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom szívesebben leszel halott. A te döntésed. Szívrohamra se kell semmi, aki beteg dögöljön meg, ugye, kédező? Te se gondolod komolyan.
2018. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!