Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolaritást agyturkász tudja...

Bipolaritást agyturkász tudja megállapítani?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 17:37
 1/6 TR75 ***** válasza:

Az agysebészet nem a pszichés rendellenességekkel foglalkozik.

Pszichiáter állapítja meg.

2018. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem a napokban diagnosztizáltak bipol 1-ként. (Egyéb bipol zavar) Háziorvostól kértem beutalót pszichiátriára, 20 perc alatt állapította meg, kaptam gyógyszert, illetve pszichoterapeutához kell majd járnom. Szerintem 20 perc kevés ennek a megállapítására, szóval még meglátjuk, mit sütnek rám.
2018. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
50%
A bipolt gyakran összetévesztik a borderline-nal, 20 perc tényleg kevés a diagnózisra. Teszteket kell kitölteni, meg meg kell ismerni az életed folyását. Ez azért időbe telik.
2018. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

agyturkásznak mondják a pszichológust :D

de köszönöm amúgy a választ, mellesleg szerintem is kevés hozzá a 20 perc, egy pszichológusnál is ha jól tudom kb egy órás egy ilyen beszélgetés, bár lehet több

2018. okt. 23. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi kicsi off a kerdesbe; kinel es hol voltal kedves masodik?😊😇
2018. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Valóban borderline gyanúval mentem oda, de majd kiderül nemsokára, mi a helyzet. Remélem:D

A Dél-Pestiben, dr Horváth Attilánál voltam:)

2018. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!