Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagy mennyiségű alprazolam...

Ha nagy mennyiségű alprazolam függés hirtelen megvonásakor nem észleltem pszichotikus elvonási tüneteket, akkor nincs hajlamom a pszichózisra, skizofréniára?

Figyelt kérdés

Ha lsd-znék valószínűleg nem lennék tőle skizofrén, vagy ez semmit se jelent?


Pokol volt az a pár nap lejövés de teljesen nem veszítettem el a realitást. Pedig a pszichózis, deperszonalizáció, derealizáció az elvonási tünetek közé tartozik. Annál jön elő akinek hajlama van rá, vagy véletlenszerű, vagy nem lehet tudni?


Inkább olyan volt mintha részeg, vagy nagyon másnapos lettem volna, talán derealizációszerű volt, ha tükörbe néztem néha nem éreztem úgy hogy az én vagyok mint szoktam, de észnél voltam végig, nem estem pszichózisba.


2018. okt. 24. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alprazolam-elvonási tünetekből nem lehet betegséghajlamokat kikövetkeztetni sajnos.
2018. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!