Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri valaki az Ébredések...

Ismeri valaki az Ébredések Alapítványt? Ez tényleg egészen más, mint a kórházi/ill. ambulans pszichiátriák?

Figyelt kérdés

Nekem egy kicsit furcsa, hogy dr.XY Judit (vezető) egyfelől gyogyszer-párti{egy vele készült magyar narancsos cikkből idézek:"amikor az első antipszichotikus készítmény,a Hibernal megjelent,a Lipóton a lakóosztályok egy része hetek alatt kiürült..."-2010/48}, másfelől most azt hallottam,hogy egy nemzetközi kiáltványt támogat,NEM LÉTEZIK SKIZOFRÉNIA címmel}

Ha nem létezik skizofrénia, nyilván gyógyszerezni sem lehet...

Itt tényleg csak csoportok vannak,és senkinek nem nyomtatják a sz.r gyógyszereket?



2018. okt. 27. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen én ismerem...

Nekem is furcsa volt ez, szerintem köpönyegforgatás. Annyi viszont igaz, hogy valóban nem az az orvos aki mindenáron tömni akarja a beteget minél több gyógyszerrel.

Én magam mentem el hozzá antidepresszánst iratni, nem írta fel egykönnyen, inkább pszichoterápiára biztatott...

2018. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabb. bemondásra adtak diagnózist, meg se vizsgáltak, nem is beszélgettek velem.


Egyszer bekávézva mentem a háziorvosomhoz, miután anyu üvöltözött velem, és teljesen ki voltam készülve, erre a doki mondta, hogy lehet, hogy bipoláris zavarom van, mert mindig is humorral kezeltem a stresszt.


Ezt ,mondtam az ébredéseknél el, (közel volt a sulimhoz amiatt mentem oda), és kész diagnózisnak beírták, gyógyszerezve egyből.


Egy nagyon kemény nagyon súlyos betegséget végig csináltam mindenflke pszichiátriai gyógyszer nélkül, amit ha tényleg beteg lennék nem tudtam volna.

nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!