Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen feszültségoldó és...

Milyen feszültségoldó és szorongásgátló gyógyszert lehetne szedni, arra hogy mikor meglátok egy lányt ne legyek zavarba?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és szeretnék vele összejönni, de sajnos mikor vele beszélgetek vagy csak a közelemben van akkor mindig zavarban vagyok és nem tudom önmagamat nyújtani. Nem tudok még flörtölni se vele.

Ezért gondoltam hátha van valami olyan gyógyszer ami segít ezt feloldani.



2018. okt. 28. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ne gyógyszerben gondolkozz. Inkább szedd össze a bátorságod, és menj oda hozzá. Két dolog lehetséges: vagy igent mond, vagy nemet. Fölöslegesen ne gyógyszerezd magad, mert nincs értelme.
2018. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy-két felest.
2018. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr David Hawkins: Elengedés c. könyve. Zseniális.Segíteni fog a szorongásod oldásában.
2018. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!