Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A háziorvos írhat fel valami...

A háziorvos írhat fel valami stresszoldó, szorongásgátló gyógyszert?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen nyugtatóra gondoltam, hanem olyanra amelytől reggelente elmúlik a folyamatos idegeskedés és a kimozdulástól való félelem.


Valamiért nem bírom a tömeget. Viszont se pchiologushoz se pchihiáterhoz nincs lehetősem eljutni.


2013. jan. 9. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyógynövényes készítményeket ajánlott.

Miért nincs lehetőséged rá? Van "körzeti" is.

2013. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igaz hogy ingyenes, de csak 2-ig illetve 4 ig van, 15 km-re innen (másik városban) és kb 3/4 órás gyaloglással.


Vagyis sehogy nem tudok oda eljutni. Persze ez is csak az újítás következménye, hiszen szeptemberben még az SZTK-ban volt a rendelés... Most meg a város szélére rakták.

2013. jan. 9. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Írhat fel a háziorvos nyugtatót és altatót is, viszont ebben az esetben(szakorvosi javaslat nélkül) teljes áron kell megvásárolnod. Azért első körben tényleg jobb lenne valamilyen vény nélkül kapható, gyógynövény alapú gyógyszert kipróbálnod.
2013. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam valami Secudam forte vagy mit, és most olyan vagyok mint a zombi. 1-2 napig szedem így, aztán jó lesz x)
2013. jan. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!