Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok olyanról hogy valakit...

Tudtok olyanról hogy valakit félre diagnosztizált a pszihológus?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológus nem diagnosztikája csak a pszichiáter de egyébként igen, előfordul.
2018. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
A pszichológus NEM diagnosztizál, mert NEM orvos!
2018. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
33%
A jelenlegi pszichiáterem és a jelenlegi pszichológusom skizofrénnek diagnosztizált, pedig biztos, hogy nem vagyok skizofrén. A skizofrének hallucinálni is szoktak, én meg soha életemben nem hallucináltam, szóval kizárt, hogy skizofrén vagyok.
2018. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Igen, magamat. Több orvos is diagnosztizált mindenféle dolgot, pl személyiségzavar, skizofrénia, elmebetegség, közben meg nyugtató elvonási tüneteim voltak.
2018. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

tegnap 22:18

Nem kell hallucinálni ahhoz, hogy skizofrén legyél.

2018. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
21%
Miért pontoztátok le a válaszomat?
2018. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Én nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a pszichológusokról. A pszichológus éppen a keze ügyében lévő homokból próbál várat építeni, miközben fogalma sincs az emberi önvaló lényegéről.
2018. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Tenyleg az orcos diagnosztizal es a pszichologus nem orvos. Az a gaz h amugy csak az alapjan tudnak diagnosztizalni, amit elmond a beteg. Ha a felet nem mondja el, akkor abbol is adodhat felrediagnosztizalas. De en amugy elmentem egy masik dokihoz is, hogy az mit allapit meg. Sajnos ugyanaz lett, pedig nem tudta az eredeti diagnozist. Pedig en tenyleg azt hittem h tevedes tortent.
2018. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó : mi volt a diagnózis ha nem titok?!
2018. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem diagnosztizál semmit félre. Pusztán részesedést kap azok utàn a gyógyszerek után amit kiváltatnak veled.

Az egész csak mocskos buisniss semmi más.

Manipulálnak hogy elhidd zakkant vagy.

2018. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!