Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egy ideje...

Miért van az, hogy egy ideje ürességet érzek?

Figyelt kérdés
Egy jó ideig depresszióval küszködtem, és néha még most is vissza jön a melankólia, de általában csak 1-2 napra és már ritkábban. Viszont nem érzek emiatt eufóriát, se szomorúságot, se semmit. Nem érzek semmit sem. Nincs ami ösztönözzön bármire is, semmi sem érdekel annyira, hogy időt és energiát fektessek bele.

2018. okt. 30. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nekem az vált be, hogy belekényszerítettem magam a munkába. Kezdj el csinálni valamit, egy idő után jobb lesz. Nem mondom hogy beválik, de ha elkezdesz csinálni valamit, majd vissza tekintesz, látod hogy nem ültél tétlenül, és produktív vagy, akkor boldogabb, kiegyensúlyozottabb leszel.
2018. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ismerős a helyzeted. Én azt csináltam, hogy a youtube-on motivációs trénerek előadásait hallgattam. Nagyon bejött. Egészen felvillanyozott. Olvastam spirituális irodalmat, hogy emeljem a lelkem. Nagyon hasznos. Pici célokat kezdtem el kitűzni magam elé és ha elértem, akkor jutalmaztam magam apróságokkal.
2018. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néha azt érzem, hogy ennél még a melankólia is jobb, mert legalább akkor érzek valamit.. Őrjítő ez a belső üresség.
2018. okt. 30. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el csinálni valamit ami tetszik, erőltesd kicsit ha kell, áljon be a rutin. Utána kevésbé lesz üres az életed! Nekem bevált, sok sikert kívánok! :)
2018. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!