Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiagert szedek bipoláris...

Tiagert szedek bipoláris affektív zavarra. Pár napja szedem és most nagyon rosszul érzem magam. Szédülök, nem tudok gondolkodni, gyenge vagyok, és nagyon fáradt. Lehetséges, hogy most kezd csak hozzászokni a szervezetem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Esetleg menj vissza az orvoshoz...
2018. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezeknél időbe telik mire a szervezet hozzászokik, persze mellékhatás is lehet, az orvos úgyis azt fogja mondani hogy szedd még és hozzászoksz, ha 4 hét elteltével is jelen van a dolog akkor ez mellékhatás lesz tuti, 4 hét alatt kizárt hogy a szervezet nem tudja megszokni...


az a baj az efféle gyógyszerekkel hogy gyakran több a mellékhatás mint amit segít, nekem is volt hasonló , 5 hét után abba is hagytam a szedést...

azóta nem szedek be semmit amit pszichiáter felír és vagy függőséget okoz (a legtöbb márpedig okoz) vagy több mellékhatása lehetséges mint ami egy A4-es lapra felférne normál betűméretben...

2018. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!