Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ütöm a falat akkor eltörhet...

Ha ütöm a falat akkor eltörhet a kezem?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, szorongok és nem tudok uralkodni magamon. Gyógyszeres kezelésre lenne szükségem. Egyik pszichológusom mondta és azt is mondta hogy depressziós vagyok de aztán pszichológust kellett váltanom ő pedig nem ért meg és nem tudja belátni hogy vannak problémáim ezért nem tud senki segíteni nekem. Idegességemben verem a falat. Eltörhet emiatt a kezem?

Ja és még egy kérdés: mit tegyek hogy ne vegyék észre rajtam hogy cigizek? Olyat nem kérek hogy ne cigizzek ha azt akarom hogy ne vegyék észre. Köszi a rendes válaszokat.



2018. nov. 3. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, el. Váltsál megint pszichológust, olyan nincs, hogy senki nem tud segíteni.
2018. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer úgy belevertem a csempébe, hogy valószínűleg a csontom is egy kicsit megrepedt. Ez volt 3 éve. Még mindig érzem egy kicsit, amikor azzal a kezemmel ütök valamit...
2018. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gipszkarton ? Vagy gumi ?
2018. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is esetleg eltörhet, úgyhogy nem tanácsolnám. Egyél mogyorót, vagy mákos-diós sütit, babot, stb; ezekben meg a tejben is van magnézium, jó hatással van az idegrendszerre; meg az orbáncfű-citromfű-tea is. Kombinálhatod is, hogy egybe csinálod a kettőt. Meg a banánban is van nagyon sok féle ásványi anyag, az is jót tesz.
2018. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kettő teát inni egybe
2018. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Ja és pl nem tudom, mennyire tudnál szerezni egy boxzsákot, és lenne -e helyed; ahova fel tudnád rakni. Lehet kapni kisebb boxzsákot is, aminek nem kell akkora hely; csak azt tod úgy kell, hogy lógjon valahonnan a levegőbe, lehet kapni hozzá boxkesztyűt is ; de mondjuk úgy is püfölheted esetleg, hogy nincs fölkötve, hanem csak le van rakva a padlóra.
2018. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. nov. 4. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Új pszichológust kellene találni és nem a falat ütni....
2018. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!