Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet lebontani a falat,...

Devbrovszki kérdése:

Hogy lehet lebontani a falat, amit magunk köré építünk?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, tudom, hogy minden rendben, meg van mindenem, felvettek arra az egyetemre, ahova mindig vágytam, és most, amikor ott vagyok, ahol mindig lenni akartam, megtorpantam, egy fal lett körülöttem. kicsit olyan, mintha nem tudnék mit kezdeni ezzel, mert meg akarok felelni a helyzetnek.

Új környezet, új emberek. Félek valamitől. Nagyon. Ha sikerült valamit összehozni, amire régóta vágysz, hogy a fenébe van az, hogy nem tudod kezelni? Miért? Mi a megoldás?


2014. jan. 1. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Youtube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot. Van magyarázat, van megoldás.
2014. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sokféle módon pl meditálással, viselkedéstannal, emberismerettel, önbizalommal, spiritualitással meg szépséggel is akár

ezek a dolgok mélyre hatolnak ahogy a te problémád is mélyröl származik

2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2014. jan. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!