Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A herbalrol vagy a kritalytol...

Escobar1985 kérdése:

A herbalrol vagy a kritalytol lehet nehezebben leszokni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a másikat majd elkezded ?
2018. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind kettőt szívtam
2018. nov. 6. 05:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így megválaszolhatatlan. De talán abból ki lehet indulni hogy mi a használó "bázisdrog,,-ja, vagy másképp megfogalmazva mi az az érzés amit jobban kedvel-keres / amit nem tud belül elengedni. Mert ugye ha ki is hagy valamennyi időt, az élet általában elég hullámzó mentális állapotoknak teszi ki az embert, és egy rosszabb pillanatban mindig eszébejuthat: hogy mi lenne ha... Aztán más részről az legalább annyira fontos hogy mi van a használó környezetében! Ha a szomszédban bio-t árulnak ~ akkor arról nehéz leszokni, ha pedig valami pörgetős port ~ akkor meg arról. De ha mondjuk egy lakatlan szigeten lakik akkor pedig már le is szokott (mert ugye nem fog hozzájutni). De ehhez kapcsolódik az is hogy az ismerősei.., barátai mit használnak - hogy vélekednek bizonyos szerekről. Vagyis nagyon sok paramétere van így az egésznek, ezért nincs általános válasz.
2018. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem ezt a lakatlan sziget példát.mentaliasan tartom magam olyan erősnek hogy ne használjak soha többet semmilyen szert.csak nem tudom hogy lehet e valami bajom?
2018. nov. 6. 17:24
 5/6 anonim válasza:
Nagyobb bajod lesz, ha nem szoksz le.
2018. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Herbálról szerintem.
2018. dec. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!