Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarnál másnál is...

Bipoláris zavarnál másnál is előfordul a nagyo erős szeretet hiány?

Figyelt kérdés

Családos anyaként még szerlmes is tudék lenni olyan emberbe,aki kicsit kedvesebb hozzám

Boldog csáládi életem,jó férjem van,aki mem csalék meg

Egyedül azt nem értem miért vágyok annyira máom szeretetére?!

Miért van az,hogy mindenkinek meg akarok felelni? Lassan görcsösen már olyan mintha az egómat akarnám növelni.

Miért akarok szeretve lenni???


2018. nov. 9. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért .Vacak a telefonom
2018. nov. 9. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:

A szeretet-éhség - szeretéssel csillapítható...

Thomas Mann így ír:

"és Tonio mégis boldog volt. Mert a boldogság, mondotta önmagának, nem abban van, hogy az embert szeretik, az csak undorral vegyes kielégülése a hiúságnak. Boldogság az, ha az ember szeret, és holmi apró, fortélyos közeledésekkel lopja meg szerelme tárgyát. És lelkében felírta ezt a gondolatot, teljesen átgondolta és gyökeréig átérezte"

2018. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy igen. Mindenki érez néha szeretethiányt. A mi betegségünk lényege a kérdésedben is szereplő "nagyon erős"jelző. Intenzívebben éljük meg az érzéseket.
2018. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom is ugyanilyen. Ő is bipoláris. Mindig mindenkinek meg akar felelni,hogy szeressék. Aki kicsit kedvesebb, már barátnak számít. Sokan ki is használják.
2018. nov. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!