Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az agyam blokkolhatja az...

Az agyam blokkolhatja az emlékeket?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete,hogy meghalt apukám. Aznap sokat sírtam, fülembe csengett az, amit utoljára mondott nekem, még az ölelését is "éreztem". Viszont azóta akár hogy is próbálom,nem emlékszem tisztán az arcára,se a hangjára. Ha megnézek egy fotót róla, elgondolkozom, hogy "tényleg így nézett ki?" Tudom, gáz,de nem tudok mit csinálni. Ez miért lehet? Olvastam,hogy a gyász első fázisa a TAGADÁS. Ez lenne az? Köszi a választ

2018. nov. 21. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen nagy trauma eri az agyat akkor elkepzelheto hogy igy viselkedik mivel azzal hogy elfelejted olyan mintha nem is lett volna ezert nem hianyzik.

Reszvetem

2018. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Igen, blokkolhatja, de ez el fog múlni idővel.
2018. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2018. nov. 22. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem kb. két év kellett, hogy sírni tudjak és hogy elkezdjen hiányozni (nem ő nevelt fel, de jó kapcsolatban voltunk).
2018. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az azért nem semmi. Megnyugvás, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. Azt hittem,hogy valami érzéketlen ember lett belőlem hirtelen.
2018. nov. 23. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hét még semmi, még sokkhatás alatt lehetsz.
2018. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma Volt a temetés. Halvány emlék képek kezdenek előjönni. Vagy tipikus mondatai, gesztusai. 🖤
2018. nov. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!