Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen pszichológia betegsé...

Ez milyen pszichológia betegség lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából sorok lennének amiket kijegyzeteltem magamnak hogy megtudjam hogy mégis miez?Milyen pszichológia betegség ez?

Bármilyen véleményt elfogadok, tanácsot, esetleg ha van akkor segitséget is!


Tolakodó gonosz,rosszindulató gondolatok

Fenyegetettség,Félelem érzet

Úgy érzem hogy ha valamit nem úgy teszek akkor baj lesz

Az út kizökkentése tehát félek hogy mást teszek mint amit tenni akarok

MINDENNEK helye van rögeszme

Tökéletességre, normál életmódra való beteges törekvés

vallási megszállotság, vallási szokás megszegéstől való félelem, szentlélek káromlástól való hatalmas félelem.

A vallásomnak mindent alárendelek, Túlzott agresszió,félelem,harag,kétely érzése



#egészség #félelem #személyiségzavar #elme #tökéletesség #pszichológia zavar #vallási rögeszme
2018. nov. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ocd?
2018. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is az lehet amit az első válaszoló írt, de helyedben felkeresnék egy szakembert. Ő azért biztos meg tudja mondani mi a probléma.
2018. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanebben szenvedek, ez OCD vagyis kényszerbetegség. Én is pont ugyanezeket szóról szóra ugyanezeket éltem át, nekem az segített hogy elvitték egy pszichiáterhez, ő adott gyógyszert, és azóta sokkal jobban vagyok. Neked is ezt kéne tenned minél hamarabb felkeresni egy jó pszichiátert, mert az öngyilkosságom zömét ezek az emberek követik el akik ebben szenvednek, az első a bipoláris.
2018. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És még hogy nagyon sokat beszéltem róla nem szabad magadba fojtani, én sokszor ordítottam a fájdalomtól. De a lényeg az hogy beszélj,beszélj, beszélj. Az érzéseiről, hogy mit élsz át nekem nagyon sokat segített. És Isten nem haragszik rád, tudja, hogy ezt nem te csinálod. Tudom hogy úgy érzed, de nem így van.
2018. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!