Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Etel ital nelkul egy meddig...

Etel ital nelkul egy meddig birja ki egy enber foleg ha hajlektalan es meg az idojarasnak is ki van teve, valamint mentalis egeszsege is megromlott a fentiek miatt szinte mar csak halni jar bele a lelek?

Figyelt kérdés
Aggodom valakiert aki szinte megtagadja az evest mondvan neki mindegy, meg akar halni es ezert inkabb megtagadja a segitseget

#élet #halal depresszio
2018. dec. 2. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, hisz ismeretlen a fizikai állapota is... Az ivást tipikusan pár napig bírja az ember, de pár órától tizenpár napig elképzelhető bármi, jó, a pár óra az inkább sivatagi futás, most pár nap lehet a reális. Az evést sokkal, sokkal tovább bírja az ember, akkor is, ha már leromlott.
2018. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hajléktalan, akkor simán tudsz mentőt hívni. A 112-t kell (vagy a 104-et); elmondod, hogy hol van éppen, milyen állapotban, és hogy láthatóan zavaros mentálisan.

Én már csináltam ilyet, kiment a mentő, megvizsgálták, beszélgettek vele. Aztán nem tudom, mi lett a vége, nem tudtam megvárni. Utána egy ideig nem láttam a környéken azt a hajléktalant, szóval lehet, hogy kórházba vitték kicsit helyrerázni. Aztán láttam már kétszer is, kicsit jobb állapotúnak tűnt, mint azelőtt.

Szóval próbáld meg, hátha.

2018. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. dec. 3. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett az ismerősöddel?

2023. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!