Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom elviselni ha a...

Nem bírom elviselni ha a párom más dolgokkal is foglalkozik. Lehet ezen segíteni vagy az egyetlen megoldás, hogy soha ne legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ha szóbakerül a munka teljesen idegbeteg leszek. Állandóan csak arra tudok gondolni, hogy nem akarom, hogy dolgozni menjen. Rosszul vagyok, ha ott van. Unnepeken és hétvégente is úgy vagyok vele, hogy oké otthon van de pár nap múlva megy megint. Egyetemre is jar. A tanulás és a vizsgai is idegesitenek. Ha azt mondja, hogy fáradt vagyok mennyit kell tanulni milyen kemény ez meg az képes vagyok orditani vele. Nem feltekenyseget érzek , hanem azt, hogy olyan rövid az élet és bármikor meghalhatunk és akkor ezekkel kell foglalkozni ahelyett, hogy csak élvezné az életet... Ha a barátaival van vagy a hobbijaval foglalkozik az nem zavar mert tudom, hogy az kikapcsolódás és jól érzi magát. Nem azt akarom, hogy minden szabadidőmben velem Legyen de ha munka tanulás stb. Akkor elvárom, hogy az első legyek. Én is dolgozok. Én pl ma is, ő pedig ma nem és sokkal nyugodtabb vagyok, hogy otthon van és olyan dolgokat csinál amik neki jolesnek. Tehát az sincs, hogy túl sokat unatkozok.

Azért írtam le ezt így, mert máshogy nem fogok erdemben választ kapni és segítséget szeretnék mert tudom,hogy ez beteges. Azt nem kell leírni. Köszönöm!

22/L


2018. dec. 27. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon beteg!
2018. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%
Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt
2018. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A probléma pszichés beavatkozást igényel, keress fel egy pszichológust.
2018. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamikor feltettem már ezt a kérdést, de az meg nyáron volt. Akkor is csak iLyon válaszok erkeztek, mint az első is. De én segítséget, tanácsot szeretnék. Azt tudom, hogy beteg különben nem tettem volna fel a kérdést
2018. dec. 27. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak szempontjából mindenképpen az lenne a legjobb, ha egyedül maradnál. Nem gyengén zsarnok típus vagy.
2018. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jót tenne ha elmennél egy pszichológushoz. Viszont nem értem az ilyenfajta válaszokat,hogy de beteg,meg maradj egyedül inkább stb... Szerintem az már jó,hogy felismerted a problémát és szeretnél változtatni rajta.
2018. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy felismerted, hogy ez így nem normális. Számomra az is érthető valamennyire, hogy miért érzel így. Tényleg rövid az élet és rossz, hogy munkával és/vagy tanulással telik a nagy része. De sajnos ezt el kell fogadni. :/
2018. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amikor valaki azt írja, hogy ez tényleg rossz így akkor meg idegesebb leszek.

Azóta ha valaki csak szobahozza a munkát felfordul a gyomrom és ismetlem én is dolgozok és amiatt nem kinlodok.

A parom is 8 órában dolgozik, kényelmes helyen még az ebedszunetet se kell ledolgoznia és pénteken sokszor hamarabb eljohet. Az egyetemen ez az utolsó éve. Van egy masodallasa de azzal egy héten 2×3 órát dolgozik vagy annyit se es nagyon jó kiegészítő fizetesnek igy megertem hogy arról nem mond le. Minden nap kettesben vagyunk és egymással foglalkozunk pár órát. Sétálunk, eljarunk ide-oda. Másoknak sokkal rosszabb. Estig dolgoznak, 12 oraznak, esetleg kulfoldon dolgoznak szoval nekünk nagyon jó dolgunk van mégis egy idegroncs vagyok és a hülyeségemmel az együtt töltött időt is tonkreteszem tehát azt érem el az egesszel hogy én teszem pocsékká az életét nem a munka

2018. dec. 27. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!