Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hat a Stimuloton? Még...

Nem hat a Stimuloton? Még mindig sok a mellékhatása. Pénteken lesz 4 hete, hogy szedem

Figyelt kérdés

Este 2x0.5 Frontin kell, hogy elaludjak, plusz 0.5 Helex, hogy ne keljek fel hajnalban. (Raerek aludni itthon vagyok, nem kell mennem hajnalban melozni).

Lassan 4 hete szedem, elso ket hetben semmilyen mellekhatasa nem volt, aztan a 3ik hettol beindult.

Almossag, kabultsag, izommerevseg, ejszakai reggeli hatfajdalom, hasi fajdalmak. Ma pl hajnalba felriadtam arra, hogy faj a hatam a hasam mindenem, elkezdtem kavezni ha mar fenn vagyok. Erre bekabultam bealudtam fel 11ig.

Azota hullamokban erzem a hulla faradtsagot, elszunyokalok majd felriadok.

Ez mind mellekhatas. Na de 3 het elteltevel jonne ki? Addig semmi?


2019. jan. 1. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem frankó, gyógyszert kéne váltani.
2019. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondod?

Vajon meddig fog gyotorni még a doki?

Szerinte keves ido telt el.

2019. jan. 1. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány mg/nap ?
2019. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Stimuloton 50 mg. Szerintem keves az adag, meg fogom emliteni a dokinak hogy emeljunk. Mert ez igy kokemeny szenvedes.

De miert nem volt az elso ket hetben joforman semmi mellekhatas. Ugy orultem neki. Aztan egyszer csak berobbant minden egyszerre.

2019. jan. 1. 21:02
 5/5 Bogáncska00 válasza:
A Stimuloton olyan gyógyszer, aminek kell egy kis idő, míg hatni kezd.
2020. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!