Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kineziologusról vélemény...

A kineziologusról vélemény aki járt már ott tud nekem mondani valaki valamit?

Figyelt kérdés
Gyerek korom óta szorongok és pánikbeteg vagyok ami most felnőtt koromra állandosúlt. Már sok mindennel probálkoztam de mind hiába. Valojában már semmit sem értek azota is folyton szorongok pedig már boldog lehetnék hisz családom van párom van aki nem bánt és biztonságot nyújt. De még is jelen van a szorongás. Elegem van már saját magamból néha előjön bennem az is,hogy iģy tök fölösleges élnem, haszontalannak érzem magam. Találtam a neten hozzánk közel egy kineziologust aki talán tud segíteni, még is mire készüljek azok akik voltak mik a tapasztalatuk,tényleg segít? A válaszokat előre is köszönöm
2019. jan. 4. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam kineziológusnál. Szerintem parasztvakítás, de lehet, hogy másnak bejön. Kérdezgetett, és a karomat kellett emelgetni.
2019. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!