Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? A többi lent

Mit csináljak? A többi lent

Figyelt kérdés

Óriásit hazudtam.

És eljátszottam,hogy hazudok,hogy elhidjék a hazugságot.

Bonyolultan hangzik,de nem az.

Most olyannyira jól sikerült eljátszanom,hogy ha elmondom az igazat azt fogják gondolni,hogy hazudok.

Ez a hazugság olyannyira nagy,hogy megváltosztatta az életemet.

De viszont ettől a hazugságtól nekem jobb.

Elmondjam szerinted?

De ha elmondom akkor megint egy 360 fokot fordul az életem.Meg hát nem hiszem,hogy ha elmondom elhiszi.



2019. jan. 16. 19:42
 1/5 anonim válasza:

Ne az itteni megmondó emberektől várd a problémádra a megoldást.

Itt nem fog helyes válasz születni.

Ha úgy érzed, hogy nincs vesztenivalód azzal, hogy elmondod az igazat úgy ahogy van, akkor mondd el.

Ha valakinek ártasz a hazugságoddal, csak abban az esetben javaslom 100%-ra, hogy mondd el.

Ha meg nem sok vizet zavar a hazugság, nem kell mindenről tudnia az embereknek, de az egyenes út mindig kifizetődőbb.

Hidd el, hogy Értékelni fogják, hogy őszinte vagy, még ha előtte hazudtál is.

2019. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha elmondom magamnak ártok vele.
2019. jan. 16. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold át az összes lehetőség (azt is ha később valahogy kiderül) kifutási irányát - és nézd meg hogy ezek a lehetőségek mit fognak okozni az adott jövőben. Válaszd azt a variációt amivel belül úgy érzed hogy boldogan együtt tudsz élni...
2019. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond el nekünk, és megszabadulsz részben a tehertől.
2019. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2 személyiségem van.

Először minden oké volt.Őszinte voltam.Elmondtuk,hogy létezünk.

Aztán anyu azt monta,hogy elkell az egyikünket távolítani.

Nagyon megijedtünk.

Ezért eljátszottuk,hogy hazudtunk és csak egy van belőlünk és az egészet csak kitaláltam.

Ez sikerült is.

Most mind a ketten vagyunk.

Egyre nehetüzebb titkolni.Utálok hazudozni.De minden napjaimat úgy élem le,hogy nem lehetek önmagam,mert máskülönben rájönnének.

Eddig már belejöttem a szerepbe,csak azért még is no...

De viszont ha elmondanám nem hinnének úgyse nekem,mert olyannyira tervezett,sikeres volt a hazugság.

Bem tudom mit csináljak.

Nem akarom,hogy valamelykünk többé ne legyen.Depresszióba esnék miatta...

Mit csinálnál a helyembe?

Ja és mikor őszinte voltam kóházba is elküldtek.Ott mér úgy csináltam a teszteket,mintha egy személy lenne csak belőlünk.

2019. jan. 17. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!