Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem kaptam beutalót, magánorvo...

Nem kaptam beutalót, magánorvosra viszont nincs pénzem, van más lehetőségem?

Figyelt kérdés
A háziorvosomtól kértem beutalót pszichiátriára, (vagyis így mondtam: mentális segítséget szeretnék, kaphatók-e beutalót). Rám nézett, azt mondta, hogy szerinte ez csak fiatalkori és ideglenes szomorúság (22 éves vagyok), és ajánlott egy magánembert, akit nem tudok kifizetni. Mit tudok tenni ilyen esetben? Menjek vissza még egyszer hozzá, és kérjem meg újra? Vagy tudok menni valahova, ami nem fizetős, de mégis minőségi kezelés? Asszem szükségem lenne valami szakszerű segítség.:S
2010. jún. 29. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Mentálhigiénés gondozó esetleg a közelben??
2010. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gödöllő meg Pest között, Kistarcsán.
2010. jún. 30. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt biztosan találsz hozátok közel eső intézményt:

[link]

2010. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Korrupt az ilyen orvos. Nem a betege szükségletét tekinti mindenek előtt (ahogy kellene az eskü alapján!), hanem az ismerősei anyagi lehetőségeit.


Mi az, hogy amennyiben valóban szükséged lenne segítségre, már a házi orvos sem ad beutalót? Vagy ha nincs szakszerű segítségre szükséged, akkor MIÉRT ajánlgat magánorvost - ez csak kidobott pénz lenne.


Érdekes helyzet, ugyanakkor szomorú is. :(

2010. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
köcsög egy orvos!
2010. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget meg a válaszokat!

A pszichiátriai gondozókról egyébként mit kell tudni? Kell időpontot kérni? Sokan vannak általában? Az orvosok jófejek, vagy ahogy sokan írják - éhbérért dolgoznak, ezért örülnek ha túlvannak egy betegen?

2010. jún. 30. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Helye és orvosa válogatja, hogy milyen az ellátás. Telefonon kérdezz rá, kell-e beutaló, nem biztos hogy kérik.
2010. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó hírem van, pszichiátriára NEM KELL beutaló!!!! Befáradsz a kistarcsai kórházba és kérsz magadnak időpontot. Ennyi az egész. Egyébként jó team dolgozik ott, menj bizalommal.
2010. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuper!! Köszi a segítséget!
2010. júl. 1. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!