Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis hogy allandoan...

Normalis hogy allandoan boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szedek gyogyszert,nem iszok alkoholt, sok koffeint viszek be se azt sem minden nap sokszor vagyok ingerult es neha szorongok is, de ennek ellenere allandoan boldog vagyok megallas nelkul pedig amugy meg vannak gondjaim is de nincs olyan hogy szomoru lennek max 1 heten 1szer de meg az se biztos.


A kerdes amugy nagyon is komoly nem egy kamu kerdes.

Nem zavar ez az allapot csak fura mert tul vagyom egy hosszu depresszion es etkezesi zavaron ami igy eleg fura.


2019. jan. 20. 19:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Viszont azt hozza tennem hogyha eppen nincs programom vagy barmi akkor az agyban fekszek egesz nap mert semmihez sincs itthon kedvem csak instagrammozok meg sorozatokat nezek DE BOLDOG VAGYOK ALLANDOAN ES JEZUSOM
2019. jan. 20. 19:30
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Kit érdekel? Örülj neki.
2019. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igyekszek sot tokre orulok csak olyan fura
2019. jan. 20. 19:52
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen kérdések kiírása mindig a magamutogatásban gyökerezik.
2019. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Minden ember erre vágyik, csak maradjon is így!

Mert ha visszatér a depresszió, és ez a két véglet váltakozik, azt bipoláris depressziónak nevezik.

2019. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Maaodik! Nem errol van szo de probald csak ki azt hogy 3 ev depresszio utan ugy erzed hogy van ertelme az eletednek es vegre nem akarsz ongyilkos lenni mert szerintem ettol te is megijednel... En egyaltalan nem akarom mutatni a vilagnak hogy NEZZETEK EN BOLDOG VAGYOK HAHA en orulnek ha mindenki boldog lenne
2019. jan. 20. 20:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Es mint mondtam egyebkent non-stop ingerult vagyok meg a masodik hozzaszolonak a kommentjen is felcsesztem magam szoval aaa nemtudom
2019. jan. 20. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem normális. Majd elmúlik.
2019. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, elég sokan élnek így. gyógyszerrel vagy önerőből sikerült kilábalni a depóból? igazán gratulálok hozzá amúgy
2019. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat irtak fel nekem gyogyszert 2 darabot vettem be es ugy voltam vele hogy en megfogom gyogyszer nelkul is oldani es hat sikerult es en pedig koszonom hogy gratulalsz sok jelent!
2019. jan. 20. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!