Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan változik a személyis...

Állandóan változik a személyiségem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Sosem találom magam, nem tudom ki vagyok. Sokszor próbáltam utána járni miért érzek így, de akárhányszor felmerült egy lehetséges baj pontosan olyannak érzem magam a következő eshetőségnél meg már pontosan olyannak. Gyakran képzelem magam más életbe és szeretem így "álmodozással" tölteni akár az egész napom. Kérlek segítsetek.

(14/L)



2017. aug. 2. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a serdülőkor, túl kell élni :)
2017. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, menj jógázni, meditálni. :)
2017. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan vagyis nem tudom elmondani megpróbáltam már elmagyarázni, de ez olyan amit csak magammal tudok megbeszélni meg a fiúval.
2017. aug. 2. 20:00
 4/5 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Kamaszkor...legtöbbünknek megvolt ez az érzés.
2017. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert szeretsz álmodozni. Nem jó és nem is egészséges az álmodozás, akár lelki/személyiség zavarhoz is vezethet.

Próbálj hasznos időtöltést találni, vagy keres hasznos feladatot magadnak, amit meg is cselekszel és nem csak álmodozol róla, hogy "de jó volna, ha sikerülne". :)

2017. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!