Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tér mindig vissza...

Miért tér mindig vissza mániának a Bajcsy kórház és Kőbánya?

Figyelt kérdés

Mindig voltak mániám, leginkább focisták, de van, amikor kitérek és valami más lesz a mániám. Például városok is voltak már, meg úgy a kórházak, leginkább a Bajcsy. Már harmadjára tért vissza mániának. Még úgy a focistákat megértem mert annak értelme is van, meg esetleg a városnak, de egy kórháznak semmi értelme, hogy a mániám legyen. Kőbánya még oké. A mánia azt jelenti, hogy a központi téma nálam, sokat gondolok, rá, olvasok róla meg beszélek róla. Érti valaki, hogy lehet egy kórház a mániám és miért pont a Bajcsy?

Nem feküdtem ott soha, egy másik kórházban kétszer és mégsem az a kórház lesz a mániám


2019. jan. 24. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem tudja pontosan, hogy miért érdekel valakit valami. Vagy miért tetszik valakinek az egyik zene, másnak meg nem. Vagy miért érdekli az egyik autistát a buszok kereke, másikat meg a mosógépek. Örülj, hogy egyáltalán érdekelnek téged a világ dolgai, mert egy csomó embert nem, és a Bajcsy kórház mint téma is sokkal értelmesebb érdeklődési kör, mint az, ha valakit a piáláson, műkörömépítésen, plázázáson kívül minden hidegen hagy, meg azt se tudja, "melyik kontinensen van Ázsia"...
2019. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!