Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gógyszer beállítás! Mi legyen...

Gógyszer beállítás! Mi legyen az iskolával?

Figyelt kérdés
Régen szedtem sertalint és ataraxot,semmi komoly bajom nem volt!Most írtam Helexet és Retexint,ja és van egy pulzus csökkentő gyógyszerem is,mind a három mellékhatásaiban szereppel a hányás fejfájás stb..Én péntek óta amint bevettem a pszichiátriai szereket okádtam,a szívgyógyszer nem tudom hogy van,azt még nem vettem be külön.4-5 napig jó volt minden jól teltek a napjaim most meg kilóg a belem,felerősítette a tüneteimet.Ha még kipróbálok nehány gyógyszert amit az orvos ír,akkor a rosszullétek miatt sokat fogok hiányozni,talán magántanulónak kéne lennem a második félévre? 18/f Érettségiző vagyok.
2019. jan. 28. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Utolsó évben már nem vesztek semmi újat, főleg nem második félévben. Otthon tanulgass, amikor meg tudsz, menj be. Szerintem igazgatóval kell beszélni, hogy tolerálj a hiányzásokat. Valszeg orvosi papírokkal megoldható, hogy ne kelljen aggódnod a hiányzások miatt. Viszont attól ne foszd meg magad, hogy nem mész be a suliba akkor se, ha jó napod van. Akkor csak visszaesel a depresszióba. Jobbulást, és sok sikert az érettségihez!
2019. jan. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem utolsó év,utolsó előtti 2 éves érettségi.
2019. jan. 28. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvost kérdezd.
2019. jan. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!