Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ember meg tud változni?

Egy ember meg tud változni?

Figyelt kérdés

Komoly problémák vannak velem.

Kapcsolatfüggő vagyok, nem valtogatom a pasikat. 3 éve van barátom, de függök tőle, betegesen. Állandóan hiányzik, vele akarok lenni, egesznap órákon keresztül megallas nélkül írok neki és nyavalygok, hogy mennyire rossz nélküle. Ha egy napot nem talalkozunk toporzekolok, hogy hogy teheti ezt. Képes vagyok az éjszaka kellos közepén felmenni hozzá és ha nem enged be akkor setalok meg cigizek mert nem találom a helyem.

Úgy érzem muszáj minden nap vele lennem és én több muszakban dolgozok, ha lehet úgy Kérem a beosztasom, hogy tuti raerjek amikor ő. Idegbeteg leszek ha arról beszél, hogy milyen dolgai vannak vagy ha fáradt.

Nem tudom mikor lettem ilyen. A kapcsolatunk elején ő volt a ragaszkodobb és volt életem rajta kívül is. Aztán valahogy megfordult a kocka, de ő azért idáig nem sullyedt. Ez már a manipulacio és a erzelmi zsarolás kategória. Szeretnék megvaltozni. Akár pszichologus segítségével is. A barátomnak már elege van belőlem csoda, hogy még nem hagyott el. Nem akarom se őt se pedig magam tönkretenni. De félek, hogy örökké ilyen leszek. Mert ha kontrollálom magam, az egy dolog. Nem is szeretném így érezni magam


2019. febr. 2. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez pszichológus kell, de az is előfordulhat, hogy a párod manipulátor és ő segített hozzá ahhoz, hogy nélküle életképtelen legyen és onnantól meg már ez egy mókuskerék. Terápia kellene.
2019. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen keresek a jövőhéten. Köszönöm szépen a választ!
2019. febr. 2. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyan ilyen vagyok, most pedig a szakítás szélén vagyunk, és teljesen szét fogok esni. SZornyu állapot ez, biztos hogy pszichológus fog kellene
2019. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A mi helyzetunk se túl fényes most, időt kért. Azt mondta szeret és van esélyünk, de változás kell. Ma nem is beszéltünk, rettegek, hogy rajon, hogy jobb nelkulem.

Olyan érzésem van mintha vege lenne.

Egész nap sokkos állapotban vagyok szinte.

Ha szeretnél beszélni, irj nyugodtan! :)

2019. febr. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!